Політика конфіденційності

Під час реєстрації Користувача «NaDivanE» гарантує повну конфіденційність та обробку виключно персональних даних. Вона діє по відношенню до всієї інформації, яка була надана адміністрацією сайту https://nadivaneda.com.ua/.

Конфіденційність є неодмінною вимогою. Вона суворо дотримується адміністратором, іншою посадовою особою, яка має доступ до персональних даних. Категорично не допускається розповсюдження третім особам без згоди Користувача або іншої законної причини.

При обробці відомостей, які необхідні для взаємодії, компанія діє відповідно до Закону України «Про захист персональних даних» в Інтернеті. Застосовуються конкретні технічні, координаційні норми захисту від втрати, зміни, копіювання, неправомірного доступу, блокування, знищення. Сучасні програмні засоби мережевого захисту реалізують повну безпеку даних.

Адміністрація гарантує конфіденційність персональних відомостей Користувача. Можливість надавати доступ співробітникам компанії, яким ця інформація потрібна для здійснення сервісу. Передача інформації третім особам може бути здійснена лише за запитом повноважних державних органів.

Основні цілі збору персональних даних адміністрацією полягають у наступному:

- Ідентифікувати Користувача для здійснення замовлення;

- Надати доступ до персоніфікованих ресурсів;

- Встановити взаємозв'язок з Користувачем для надання послуг та інших дій;

- Сповістити Користувача про стан замовлення;

- Надати клієнтську підтримку;

- За згодою Користувача інформувати про спеціальні пропозиції, акції, цінові зміни.

У будь-який зручний для тебе момент є можливість відписатися від можливої розсилки. Додатковий збір інформації проводиться з метою покращення сфери якості послуг компанії.

Нова форма політики конфіденційності або доповнення розміщуються на сайті і відразу набувають чинності. Безперервне використання Користувачем сервісу після модифікацій або доповнень до чинної – означає згоду зі змінами.

Компанія «NaDivanE» приймає від клієнтів пропозиції, звернення або скарги щодо покращення послуг, що надаються, зміни, удосконалення політики конфіденційності.

Всі пропозиції на сайті ... не є публічною офертою.